2022.06.28.

Újabb elismerésben részesültek a Pannon Egyetem fiatal kutatói

Dr. Stenger-Kovács Csilla, a Pannon Egyetem Mérnöki Karának egyetemi docense Környezetünkért Emlékplakett kitüntetésben részesült, a hazai felszíni vizek ökológiai állapotminősítésében végzett munkájáért, kiemelkedő oktatási és tehetséggondozási tevékenységéért. A kitüntetést a Környezetvédelmi Világnap és a Pedagógusnap alkalmából dr. Nagy István agrárminiszter adta át 2022. június 6-án a Magyar Mezőgazdasági Múzeumban.
További információk a díjátadásról ITT.

A Bolyai János Kutatási Ösztöndíj Kuratóriuma a szakértői értékelések és a kollégiumok javaslatai alapján 2022-ben 152 kutatónak, köztük a Bio-, Környezet- és Vegyészmérnöki Kutató Fejlesztő Központ két fiatal munkatársának, Dr. Varga Csilla tudományos főmunkatársnak és Dr. Koók László adjunktusnak ítélte oda az MTA Bolyai János Kutatási Ösztöndíját.
Az oklevekek ünnepélyes átadására 2022. szeptember 15-én délelőtt 11 órától kerül sor az MTA Székház Dísztermében.

Az elismerésekhez szívből gratulálunk!