A Pannon Egyetem Mérnöki Kara 2020. április 21-23. (kedd-csütörtök) napokon tudományos konferenciát rendez MŰSZAKI KÉMIAI NAPOK’20 címmel.

A konferencia helyszíne: Pannon Egyetem, Veszprém, B épület, Aula II. emelet, Konferenciaközpont

A konferencia témakörei:

• biomassza hasznosítás, alternatív energiák és alkalmazásuk, energiahatékonyság
  • bioszenzorika, bionanotechnológia, bioanalitika és mikrofluidikai rendszerek
  • biotechnológia és biomérnökség, reaktortechnika, enzim- és membrán-technológia
  • energetika
  • fenntartható mobilitás, olajipar
  • folyamatrendszerek tervezése és irányítása, rendszermérnökség
  • funkcionális nano- és mikroszerkezetű anyagok kutatása és előállítási technológiái
  • gyártás és feldolgozóipari technológiák
  • gyógyszeripari anyagok és technológiák
  • kolloid- és határfelületi technológiák
  • környezet- és víztechnológiák
  • petrolkémia

Mind elméleti, mind gyakorlati eredményeket is bemutató, angol- és magyar nyelvű előadások és poszterek bejelentését várjuk. Lehetőséget nyújtunk témaorientált szekciók szervezésére is. A konferenciára beküldött kéziratokat a konferencia kiadványban megjelentetjük. A kiemelkedő munkák publikálására a Hungarian Journal of Industry and Chemistry folyóirat nyújt lehetőséget.

Jelentkezési határidő: 2020. március 16. (hétfő)

A konferencia programját valamint a jelentkezési lapot hamarosan elérhetővé tesszük a rendezvény honlapján (https://mkn.uni-pannon.hu).

A jelentkezéssel, előadás anyagainak beküldésével, hirdetési és kiállítási javaslataival, esetleges szponzori felajánlásokkal valamint egyéb, a rendezvénnyel kapcsolatban bármely felmerülő kérdés esetén Klein Mónika, a konferencia titkára készséggel áll rendelkezésre az alábbi elérhetőségeken:

Telefon: 88/624-000/6079; e-mail cím: klein@fmt.uni-pannon.hu

Kérem forduljon Hozzá bizalommal.

Megtisztelő részvételére számítunk, kérjük jelenlétével és előadásával emelje a konferencia színvonalát.

Prof. Bélafiné Bakó Katalin
egyetemi tanár