A Felsőoktatási Intézményi Kiválósági Program és a Tématerületi Kiválósági Program célkitűzéseihez kapcsolódva a Pannon Egyetem kiemelten támogatni kívánja és sikerdíjjal jutalmazza azokat a mellékelt táblázatban felsorolt tevékenységeket, amelyek különösen fontosak az intézmény kutatás-fejlesztési és innovációs potenciáljának növelése, a pályázati hatékonyság fokozása és az Egyetem kutatási kiválóságának erősítése érdekében. A sikerdíjak fedezetét a PE Multidiszciplináris Kiválósági Kutatóközpont (PE MKK) biztosítja. A sikerdíjak kifizetése többletfeladat elrendelése keretében történik. Kérjük a kutatócsoportokat, hogy a PE MKK elérhetőségein a megadott időben jelezzék a támogatott tevékenységek megkezdését.

Melléklet: Támogatott tevékenységek összefoglaló táblázata